Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / Treniruokliai biurų, įstaigų darbo vietoms
prekių katalogas
Atgal
Prekė 9 Iš 10

Balansinė lenta LifeSpan AirSoft Balance Board

Prekės kodas: 3769
Maksimalus vartotojo svoris: 158 kg.
Treniruoklio matmenys (IxPxA): 58,4x40,6x11,4 cm.
Treniruoklio svoris: 3,5 kg.
Pristatymo terminas: 2-4 sav.
99.00 €
į krepšelį
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

„AirSoft Balance Board“ suteiks gyvybės prie jūsų statiško stovimo stalo. „AirSoft“ suteikia dinamišką judesį Jūsų sėsliai darbo rutiną, nes, naudodami savo stovimq stalą, drąsiai galisėtite siūbuokite į priekį ir atgal arba iš vienos pusės į kitą.

 

Geresnis būdas stovėti

Atlikdami šiuos mikro judesius stovėdami padidinsite savo funkcinę jėgą ir padidinsite koordinaciją, pagerinsite pusiausvyrą ir stabilumą, sumažinsite nugaros ir sąnarių skausmus ir netgi palengvinsite kelio sąnario artritą. Nepriklausomai nuo jūsų judesio stiliaus, sugebėjimų ar norimo pastangų lygio, balansinė lenta gali būti pritaikyta jums.

Nesvarbu, ar norite pertvarkyti pagalvėlių išdėstymą, ar tiesiog pakeisti oro slėgį, balansinės lentos pagalvėlės yra 100% reguliuojamos ir gali tapti daugiau ar mažiau pritaikomos Jūsų poreikiams.

„LifeSpan“ „AirSoft“ balanso lenta perkrauna Jūsų energiją ir sumažina nuovargį darbe.

Gimnastikos kamuoliai jūsų kojoms

  • Mažina smūgius ir spaudimą keliams
  • Ramina pėdų ir kulkšnių skausmą per ilgai stovint
  • Pasirinkite pusiausvyros lygį, išdėstydami pagalvėles kūrybingai

Tempimas lankstumui

  • Centro pakeitimas mikro judėjimui
  • Atleiskite pėdų, kulkšnių ir blauzdų įtampą

Aktyvus stovėjimas

Pagalvėlių uždėjimas ant išorinių lentos kraštų palaikys aktyvų stovėjimą, tuo pačiu leisdamas judėti kuo mažiau. Šis išdėstymas puikiai tinka, jei norite lengviau naudotis lenta arba jei ieškote subtilesnio judesio varianto, kartu teikdami bendrą naudą sveikatai.

Kai priprasite naudotis balansine lenta norėsite didesnio aktyuvumo, galite pabandyti aktyvesnes pusiausvyros treniruotes ar net susikurti savo unikalų pagalvėlių išdėstymą.

Balansinės lentos treniruotės

Jei ieškote daugiau judesio naudodamiesi „AirSoft“ balansinės lentos pagalba, pagalvėlės gali būti perkeltos į lentos centrą, toliau iškeliant iššūkį jūsų pusiausvyrai ir įvedus pusiausvyros treniruotes į jūsų statišką stovėjimo rutiną. Palyginti su aktyviu stovėjimu, pusiausvyros  treniruotėms reikia daugiau pastangų, nugaros ir kojų raumenų įsitraukimo, koordinacijos ir dėmesio.