Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Laisvalaikio prekės  / Riedlentės
prekių katalogas

Riedlentės

Kino filmuose ir muzikiniuose klipuose nuolat matome stilingai apsirengusį jaunimą, atliekantį triukus su riedlentėmis. Tačiau riedlentės – ne tik triukams atlikti ir ne tik jaunimui. Šiandien riedlentės vis sparčiau populiarėja tarp vaikų ir suaugusiųjų: riedlentės vaikams – pramoga, o suaugusieji neretai jomis šiltuoju metų laiku važiuoja į darbą. Žinoma, atlikti vieną kitą triuką anksčiau ar vėliau nori išbandyti visi, o kai kurie riedlentes įsigyja tik dėl to. Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai ir lūkesčiai, visada išsirinksite tinkamiausią variantą, nes jų šiandien – gausybė.


Riedlentę sudaro lenta, ašys ir ratai, kiekvienas iš elementų – itin svarbus, nesvarbu, ar tai vaikiška riedlentė, ar skirta suaugusiajam, ar riedlentė pradedantiesiems, ar profesionalams. Toliau nuo profesionalumo, poreikių bei važinėjimo įpročių priklauso kiti pasirinkimo aspektai.


Svarbu nuspręsti, kokio dydžio riedlentė Jums reikalinga: yra keturi pagrindiniai riedlenčių dydžiai, matuojami pagal lentos plotį – labai maža, maža, vidutinio dydžio ir didelė. Vaikams iki penkerių metų amžiaus vertėtų rinktis labai mažą riedlentę arba netgi transformuojamą paspirtuką, kuriame galima pašalinti sėdynę, o vėliau ir visą rėmą, paliekant tik lentą su ašimis ir ratukais. Vyresniems vaikams tinkama maža arba vidutinio dydžio riedlentė. Vidutinio dydžio riedlentė yra ir dažniausias profesionalų pasirinkimas, nes ji yra manevringesnė ir su ja patogiau atlikti įvairius triukus. Dideles riedlentes dažniausiai renkasi pradedantys riedlentininkai, galvojantys, kaip išmokti važiuoti riedlente, taip pat suaugusieji, kurie ją naudoja tik kaip transporto priemonę, bet jų nedomina triukai.


UAB „Sportturas“ prekių kataloge rasite tokią riedlentę, kokia patenkins visus Jūsų lūkesčius. Prireikus daugiau informacijos, visada maloniai kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais, atvykti į parduotuves Kaune bei Panevėžyje. Riedlentės internetu – greita, lengva ir patogu, be to čia visada galite rasti geras riedlenčių kainas ir specialias akcijas!

Prekių filtras
Guoliukai
Max vartotojo svoris
Pristatymo terminas
Rūšiavimas pagal:
Kainą
Naujumą
Rodyti po: