Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Laisvalaikio prekės  / Paspirtukai  / Paspirtukai vaikams
prekių katalogas

Paspirtukai vaikams

Renkantis paspirtuką, pirmiausia, svarbu įvertinti keletą skirtingų aspektų, iš kurių bene svarbiausias – vaiko amžius. Nuo amžiaus labiausiai priklauso, kelių ratų bus vaikiškas paspirtukas. Paspirtukai gali būti dviračiai: dviračiai vaikiški paspirtukai yra greitesni, manevringesni, tačiau nėra tokie stabilūs, todėl yra tinkamesni vyresniems vaikams, maždaug nuo ketverių metų amžiaus. Jaunesniems yra tinkamesni triračiai vaikiški paspirtukai – ne tokie greiti ir manevringi, bet žymiai stabilesni. Dar svarbu paminėti, kad paspirtukas dideliais ratais – taip pat tinkamesnis vyresniems vaikams, nes kuo didesnis ratų skersmuo, tuo didesnį greitį galima išvystyti paspirtuku.

Kitas kriterijus renkantis – sulankstoma paspirtuko konstrukcija ir svoris. Šiuos aspektus ypač įvertina tėvai, kai mažyliui pavargus arba nusibodus, paspirtuką reikia nešti tėvams arba kai reikia kur nors keliauti ir kartu gabentis vaiko transporto priemonę.

Kiti reikšmingi vaikiško paspirtuko pasirinkimo kriterijai – tai vairo aukštis, ratukų medžiaga, taip pat rėmo medžiaga ir kiti papildomi priedai: paspirtukai gali būti su sėdyne arba be jos, gali būti išardomas ir vėliau tarnauti kaip paspirtukas be sėdynės, o galiausiai – kaip riedlentė. Svarbu įvertinti ir kelius, kuriais daugiausiai bus važinėjama: paspirtukas pripučiamais ratais yra tinkamiausias važinėti nelygiais keliais, kaučiukiniai arba guminiai ratukai – puikus pasirinkimas lygiam keliui. Taigi, pasirinkimas – itin platus, tereikia surasti tinkamiausią variantą Jūsų mažyliui!

UAB „Sportturas“ prekių kataloge rasite tokį paspirtuką, kokio nori Jūsų vaikas ir kuriuo būsite patenkinti ir Jūs. Prireikus daugiau informacijos, visada maloniai kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais, atvykti į parduotuves Kaune bei Panevėžyje. Paspirtukai internetu – greita, lengva ir patogu, be to čia visada galite rasti geras paspirtukų kainas ir specialias akcijas!

Prekių filtras
Svoris
Guoliukai
Prekės kodas
Rūšiavimas pagal:
Kainą
Naujumą
Rodyti po: