Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Kaip pirkti

Kaip pirkti

Prekių pasirinkimas

Prekes internetinėje parduotuvėje „Sportturas.lt" gali pirkti tik asmenys, turintys daugiau kaip 18 metų. Ketindami pirkti Jums reikalingas prekes, galite pasinaudoti prekių paieškos sistema, susiraskite norimą įsigyti prekę ir įsidėkite ją į prekių krepšelį. Jei norite išsirinkti dar vieną ar kelias prekes, galite toliau naršyti po parduotuvę - jau išsirinkta prekė liks prekių krepšelyje. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti nuspaudę nuorodą "Prekių krepšelis". Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite. Bet kada vėliau kitų prekių paieškos metu galėsite koreguoti jau išsirinktų prekių kiekį arba ištrinti jas iš savo prekių krepšelio.

Prekių palyginimas

Norėdami palyginti tos pačios kategorijos prekes, spauskite svarstyklių ženkliuką prie Jus dominančios prekės, tada pasirinkite kitą tos pačios kategorijos prekę, bei tai pat spauskite svarstyklių ženkliuką. Norėdami pamatyti išsirinktų prekių palyginimą, dešinėje ekrano pusėje paspauskite "prekių palyginimas".

Kliento registracija

Kai nutarsite, kad prekių krepšelis jau suformuotas, ir jame esančios prekės yra galutinis Jūsų pasirinkimas, spauskite mygtuką Užsakyti. Jei esate naujas „Sportturast.lt" klientas, spauskite "registracija" ir suveskite į sistemą prašomą informaciją. Jei esate registruotas klientas, tuomet suveskite prisijungimo vardą ir slaptažodį. Užsakydami prekes turėsite pažymėti „varnelę", kad esate susipažinęs su „Sportturas.lt" parduotuvės taisyklėmis, kurias galite dar kartą peržiūrėti.