Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / Treniruokliai biurų, įstaigų darbo vietoms
prekių katalogas
Atgal
Prekė 9 Iš 14

Bėgimo / ėjimo takelis LifeSpan TR5000-DT7 Omni su stalu

Prekės kodas: TR5000-DT7-Omni
Variklis: pastovi galia 3 AG, maks. 6 AG., 3000 aps/min.
Greitis: 0.6 - 6.4 km/h
Bėgimo paviršiaus matmenys: 142 x 51 cm
Bėgimo tako storis: 3 sluoksnių
Kompiuterio ekranas: +
Sulankstomas: -
Bėgimo takelio įkalnės keitimas: -
Vartotojų profilio atmintis: 1
Amortizacinė sistema: 6 elastomerai
Maksimalus vartotojo svoris: 181,4 kg.
Treniruoklio matmenys (IxPxA): 160 cm x 72,4 cm x 18,4 cm
Transportavimo ratukai: +
Aukščio reguliatoriai: +
Garantija: 24 mėn.
Pristatymo terminas: 2-4 sav.
2810.00 €
į krepšelį
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

Pritaikykite darbuotojams sveikesnę darbo vietą. Specialiai darbo vietai skirtoje „TR5000-DT7“ bėgimo / ėjimo takelis yra su didele rida, priežiūros nereikalaujančių diržas, 2,5 cm. storio vaikščiojimo taku ir galingu 3,0 AG varikliu, todėl pagamintas takelis yra ilgaamžis. Valdymo pultas integruota tiesiai į stalą, jame rodomi žingsnių, veiklos trukmės, atstumo, kalorijų ir greičio rodmenys.

Reklamuokite darbo vietų sveikatingumą per draugiškas darbuotojų žingsnių skaičiavimo varžybas, naudodamiesi „Bluetooth“ ryšiu su „LifeSpan“ „Active Trac“ programa. Prisijunkite prie tūkstančių verslo, universitetų ir vyriausybinių agentūrų, kurios jau žengė kitą žingsnį į biuro sveikatingumo sprendimų integravimą su „TR5000-DT7“.

Skirta biurui

Rafinuotas, šiuolaikiškas dizainas ir ilgaamžė konstrukcija daro TR5000-DT7S puikiu Jūsų darbo vietos papildymu. Aukštos kokybės komponentai slopina mechaninį triukšmą ir silpniną vibraciją, todėl visą dėmesį sutelksite ties užduotimis. Ramus, tylus 3 AG komercinis variklis, 6 smūgius sugeriantys smūgiai slopina vaikščiojimo triukšmą, palaiko iki 400 svarų.

DT7S stalas

Stalo aukštis elektroniniu būdu reguliuojamas nuo 69,85 cm iki 128,27 cm vienu mygtuko paspaudimu. Dėl šios priežasties beveik kiekvienam asmeniui labai patogus naudoti takelis. Turėdamas 96,5 cm pločio stalą, DT7S siūlo pakankamai darbo vietos. Riešo atrama suteikia jaukumo ir užtikrina, kad vaikščiodami esate ant takelio. Pultas aplink stalą ir bėgimo / ėjimo takelis yra integruotas į riešo atramos centrą ir suteikia vartotojui visišką valdymą.

Reguliuojamas aukštis nuo 69,85 cm iki 128,27 cm.

Vidinis kabelio valdymas

Skirtingai nuo tradicinių laidų sistemų, naudojamų kitų stovimų stalų, „LifeSpan“ naudoja išimtinai vidinę kabelių sistemą, nukreipia maitinimo laidą iki grindų stalo rėme, skatindama saugumą ir rafinuotą išvaizdą.

Patentuotas vidaus kabelio maršrutas, lengvai prieinama maitinimo laido vieta, švarus, patogus  pastatymas.

Geriausios klasės konstrukcija

„TR5000-DT7“ sukurtas sunkių darbo dienų ir produktyvių vėlyvųjų naktinių naktų kelionėms. Visiškai patobulintas, kad būtų užtikrintas aukščiausias našumas, bėgimo takelis aprūpintas didele rida, priežiūros nereikalaujančiu „Habasit“ diržu, 2,5 cm. storio taku, anoduoto aliuminio šoninėmis apdailomis ir patikimu 3,0 AG komerciniu varikliu.

Didelės ridos, nereikalaujantis priežiūros „Habasit®“ diržo, atsparus dilimui, juodas anoduoto aliuminio šoninės apdailos, 2,5 cm. storio prailgintas takas.

Kiekvieno žingsnio priskyrimas

Palengvinkite darbuotojų sveikatą įtraukdami vaikščiojimo biure programą į savo įmonės sveikatingumo iniciatyvą. Pasinaudodami vaikščiojimo programa gali paskatinti ir motyvuoti darbuotojus mažinti sėslumą, išlikti aktyviems ir sveikiems darbo vietoje. „LifeSpan“ „Active Trac“ programa patogiai leidžia darbuotojams susikurti tikslus ir peržiūrėti savo pažangą išmaniajame telefone ar darbalaukyje.

Bendra žingsnių, atstumo, kalorijų ir intensyvumo apžvalga, galima „Apple Health“ ir „Google Fit“.

Naujovės

 „Intelli-Step“ technologija nustato kiekvieną žingsnį ir leidžia žinoti Jūsų dienos žingsnių skaičių. Integruota „Intelli-Guard“ saugos funkcija užtikrina, kad bėgimo/ėjimo takelis veiks tik tada, kai aktyviai vaikščiosite palaikydama saugią darbo aplinką.

Integruotas žingsnių skaičiavimas, „Intelli-Guard ™“ saugos technologija, pritaikomi asmeniniai nustatymai.