Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Laisvalaikio prekės  / Aitvarai
prekių katalogas

Aitvarai

Aitvaras – lengvas, nuo žemės virve valdomas skraidantis aparatas. Manoma, kad aitvarus sukūrė kinai prieš 2800 metų. Jie buvo sudaryti iš tvirto šilko pluošto ir bambukinio karkaso. Šiomis dienomis aitvarai yra tokie mėgstami, kad daugelis net neįsivaizduoja vasaros be gaivaus vėjo ir po dangų skraidančių aitvarų. Stebėti aitvarus arba juos pačius leisti mėgsta ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Vieniems labiau prie širdies į dangų kylantys nuotaikingi gyvūnai, kiti renkasi aitvarus, kuriems valdyti reikia jėgos ir įgūdžių. Įsigiję aitvarą ne tik leisite vaikui susidraugauti su oro stichija, bet ir puikiai praleisite laiką su visa šeima. Kas žino, gal tai taps mėgstamiausia pramoga vėjuotomis dienomis.

Patarimai aitvaro skraidinimui. Geriausia aitvarus leisti atviroje pievoje, kur nors už miesto, kad bent 200 metrų iš visų pusių nebūtų jokių kliūčių. Labai tinka ir pajūris.
Pramoginiai aitvarai yra įvairiausių formų, dažniausiai gyvūnų. Tokiems paleisti nereikia didelio vėjo ar specialių įgūdžių. Prie virvės pririštas aitvaras lengvai pakyla ir džiugina akį. Perprasti pagrindinius aitvarų valdymo principus puikiai tiks ir mėgėjiški aitvarai, kuriuos siūlo parduotuvė www.sportturas.lt (yra aitvarų ir mergaitėms, ir berniukams, ir pradedantiesiems bei mėgėjams).  Tad belieka tik išsirinkti patinkantį aitvarą iš fizinės arba internetinės parduotuvės www.sportturas.lt  ir papildykite savo vasaros įspūdžių bagažą!

Prekių filtras
Matmenys
Medžiaga
Rūšiavimas pagal:
Kainą
Naujumą
Rodyti po: