Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Laisvalaikio prekės  / Balansiniai dviratukai
prekių katalogas

Balansiniai dviratukai

Vaikiškų transporto priemonių yra itin daug, bet jų nuolat atsiranda naujų. Viena iš tokių naujovių – balansiniai dviratukai. Jie atrodo kaip įprasti vaikiški dviratukai, tačiau neturi pedalų: vaikas turi pasispirti kojomis. Balansinis dviratukas dažniausiai pasirenkamas vaikams nuo 2 metų amžiaus, tačiau galimas balansinio dviratuko pasirinkimo variantas ir vaikams nuo 1 metų amžiaus.


Balansinis dviratukas – geriausias būdas vaikui išmokti važiuoti dviračiu su pedalais, netgi geresnis nei papildomi ratukai, nors pastarieji nuo senovės yra vertinami labiau. Nuo papildomų ratukų gali atsirasti netaisyklinga vaiko laikysena ir baimė važiuoti dviračiu su dviem ratais.


Tėvų itin palankiai yra vertinami mediniai balansiniai dviratukai, tačiau galimi ir plastikiniai ar net metaliniai, tačiau pastarieji turi būti padengti paminkštinta apsauga.


UAB „Sportturas“ prekių kataloge rasite tokį balansinį dviratuką, kokio nori Jūsų vaikas ir kuriuo būsite patenkinti ir Jūs. Prireikus daugiau informacijos, visada maloniai kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais, atvykti į parduotuves Kaune bei Panevėžyje. Balansiniai dviratukai internetu – greita, lengva ir patogu, be to čia visada galite rasti geras balansinių dviratukų kainas ir specialias akcijas!

Prekių filtras
Svoris
Prekės kodas
Rūšiavimas pagal:
Kainą
Naujumą
Rodyti po: