Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / PROFESIONALŪS treniruokliai  / Stovai grifams
prekių katalogas
Atgal
Prekė 1 Iš 9

Daugiafunkcinis stovas MP-S202 2.0 - Marbo Sport

Prekės kodas: MP-S202
Stovo matmenys: 188x152x131
Maksimali apkrova: 400 kg.
Pristatymo terminas: 3-4 sav.
1350.00 €
Išparduota
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

Pristatome naujausią MP-S202 2.0 štangos treniruočių stovų versiją, kuri užtikrins visišką apsaugą sportuojant. MP-S202 2.0 stovai pagaminti iš tvirto ir storo profilio 100x50x3mm. Dėl didžiulio svorio tai yra visiškai stacionari mankštos stotis, kurioje galite saugiai treniruoti kojas, krūtinę, nugarą ir pečius.

Penki lygiai nuleisti štangą.
Naujausiame modelyje buvo sumontuotos penkios poros štangos laikiklių, sutvirtintų stora plokšte ir apsaugotų nuo korozijos cinkavimo procese.

Dėl šios priežasties kabliukų dažų danga nebus pažeista net dažnai išmetant štangas.

 

Papildomas saugos lygis.
Stovas įrengėme papildomas saugos sijas, esančias įrenginio priekyje. Šis dizainas leis atlikti tiek pritūpimus su štanga, tiek kėlimus ant kojų pirštų stovint, tiek net traukimus raunant.

Viršutinis jų paviršius padengtas tvirtu poliamidu, kuris apsaugos įtvaras nuo įbrėžimų.

 

Išplečiamas.
Olimpinės apkrovos rankovės (galima įsigyti kaip atskirą gaminį MP-A001 2.0 -  +75Eur vnt. ) gali būti prisukamos prie stovo.

Jei nenorite jų užsisakyti iš karto, jokių problemų. Juos bet kada galėsite įsigyti iš parduotuvės darbuotojų. Dėl šio sprendimo papildomas svoris visada yra po ranka.

 

PRO 2.0 linija – įranga skirta komerciniam naudojimui.

Geriausia, ką gali sutikti tikras kultūristas – Marbo Pro 2.0 serija.

Šios linijos įranga turi atitikties PN-EN 957-4: 2007 standartui deklaraciją ir gali būti naudojama komercinėse ir viešose erdvėse. Patirkite malonumą sportuodami su geriausia įranga rinkoje! Klasė: S – Komerciniam naudojimui skirta įranga.

Siekiant užtikrinti jūsų klientų saugumą, Europos kokybės centras patikrino mūsų įrangos saugumą ir atitiktį taikomiems standartams.

Šių bandymų rezultatas yra saugos sertifikatas ir aukščiausios kokybės saugos sertifikatas, kuriuos gavome PRO 2.0 įrenginiams.

 

 

 

Panašios prekės