Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / PROFESIONALŪS treniruokliai  / Stovai grifams
prekių katalogas
Atgal
Prekė 9 Iš 9

Daugiafunkcinio spaudimo štangos stovas GPR370 Powerline

Prekės kodas: GPR370
Stovo matmenys: 114.3 x 162.5 x 188 cm
Maksimali apkrova: 1400 kg
Pristatymo terminas: 3-4 sav.
709.00 €
į krepšelį
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

 

Mūsų visiškai komercinis  stovas yra pramoninis jėgos treniruočių partneris, kuris nebando keisti treniruočių būdo, jis veikia kartu su jumis.

Fitneso profesionalai, treneriai ir asmeniniai treneriai sutinka, kad tvirtas stovas su paprastais reguliavimais ir štangos komplektas yra didelis žingsnis jėgos treniruočių pasaulyje.

Laisvo svorio treniruotės yra veiksmingiausios, kai vartotojas jaučiasi pakankamai saugus, kad galėtų naudoti didelį svorį ir stumti. „Body-Solid“ yra tam, kad užtikrintų, jog treniruotės išnaudosite maksimalią naudą, gebėjimą peržengti savo ribas, erdvę tobulėti.

GPR370 stovas yra tvirtas, sukurtas su ypač plačia 4 taškų padėtimi, turintis 7° atvirkštinį žingsnį, kuris atitinka natūralų jūsų kūno kėlimo kelią. Pakėlimo ir saugos padėtys yra ten, kur norite, todėl juostos laikymas visada yra patogus ir nuspėjamas.

Atlikite pritūpimus, blauzdų kėlimus, įtūpimus, kėlimus stačiomis eilėmis ir daug kitų jėgos stiprinimo pratimų. Norėdami padidinti treniruočių pajėgumą, pridėkite bet kokį laisvojo svorio suolą ir atlikite suolelio, nuolydžio, nusileidimo ir pečių spaudimo procedūras.

Jei norite padidinti galią arba tiesiog tonizuoti raumenis ir padidinti našumą, Multi-Press Rack tikrai yra aukščiausios laisvojo svorio sistemos pagrindas.

 

  • Itin tvirtas 50 x 76 mm plieninis pagrindinis rėmas su iš visų 4 pusių suvirinta konstrukcija;
  • 14 padėčių stovas gali atlaikyti daugiau nei 1450 kg ir suteikia vartotojui galimybę vaikščioti juosta aukštyn ir žemyn nenuimant plokščių;
  • Yra 43 cm ilgio saugikliai, pagaminti iš 11 dydžio plieno;
  • Pagrindinio korpuso statramsčiai nustatyti į 7° atvirkštinį žingsnį, kuris atitinka natūralų kūno kėlimo kelią;
  • Yra 4 olimpiniai laikymo stulpai, pakabinti svorio lėkštes, kad būtų galima greitai ir lengvai pasiekti, o jūsų treniruotės vieta būtų tvarkinga;
  • Idealiai tinka namų ir komerciniam naudojimui.

 

 

Panašios prekės