Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / Treniruokliai, stovai  / Treniruoklis dviratis
prekių katalogas
Atgal
Prekė 17 Iš 33

Dviratis ASSAULT AirBike Elite

Prekės kodas: A3
Matmenys IxPxA: 140x66,3x148,8 cm. (IxAxP)
Reguliuojama sėdynė: Vertikaliai 10 pozicijų; Horizontaliai 4 pozicijos
Ekranas: LCD, 8 programos, su Bluetooth
Maksimalus vartotojo svoris: 159 kg.
Maitinimo šaltinis: Baterijos
Treniruoklio svoris: 56,7 kg.
Garantija: 24 mėn.
Pristatymo terminas: 1-2 sav.
2250.00 €
į krepšelį
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

ASSAULT AirBike Elite dviratis treniruoklis su ventiliatoriumi - tai dviračio treniruoklio ir elipsinio treniruoklio hibridas. Pedalų mynimas - tai pusė darbo kurį atlieka jūsų kūnas. Koordinuoti rankų ir kojų judesiai, kartu su papildomu ventiliatoriaus pasipriešinimu suteikia jūsų kūnui visapusišką apkrovą ir treniruoja tiek apatinę tiek ir viršutinę kūno dalį. Fiziologiškai, tai  daug pastangų reikalaujantis treniruoklis, ypač kai jūs minate iš visų jėgų. 68,58 cm. plieno ventiliatorius užtikrina neribotą pasipriešinimą. Integruotas gaubtas virš ventiliatoriaus, nukreipia vėją sportuojančiajam.

Treniruoklio apkrova didėja proporcingai Jūsų mynimo  greičiui - kuo greičiau Jūs minate, tuo sunkiau yra minti, todėl didelio intensyvumo tarpais Jūs papildomai galite padėti minti savo rankų pagalba.

ASSAULT AirBike Elite idealiai tinka treniruotėms su intervalais
Kadangi „Assault“ komanda iš pradžių žino neįtikėtiną intervalinių treniruočių efektyvumą, „Assault Elite“ buvo sukurtas atsižvelgiant į intervalinius mokymus. „Elite“ pasižymi padidintu pasipriešinimu, kai padidinamas greitis, kartu su viršutinės ir apatinės kūno dalies įtraukimo ar izoliacijos galimybe. Galiausiai mes sukomplektavome šį dviratį su galimybe minti į priekį ar atgal, kad būtų galima keisti treniruotes.

LCD ekranas su efektyvumo stebėjimu
Atsižvelgiant į dviračių su oro pasipriešinimo ateitį, šis skystųjų kristalų ekranas leidžia vartotojams prisijungti prie „Bluetooth“ ir ANT. Jūsų širdies ritmą galima lengvai stebėti, todėl galite greitai prijungti savo mobilųjį įrenginį, kad galėtumėte sekti duomenis. Galimos klasikinės laiko, atstumo ir kalorijų tikslo programos, tačiau ypač įdomios yra konsolėje esančios HIIT intervalo treniruočių programos.