Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / GUN-eX elastinės jėgos virvės
prekių katalogas
MINI Cobra komplektas
Atgal
Prekė 1 Iš 8

MINI Cobra komplektas

Prekės kodas: GX-MC-300
Ilgis: 3 m.
Pasipriešinimas: 30 kg. / 300 N
Medžiagos: Cordura užvalkalas, guma, poliamidas
Garantija: 12 mėn.
Pristatymo terminas: 2-3 sav.
359.00 €
į krepšelį
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

GUN-eX MINI COBRA elastinė jėgos virvė

Elastinė jėgos virvė - tai patobulintas, atnaujintas įprastų jėgos virvių variantas su didesnėmis galimybėmis ir pratimų įvairove. Virvės pasipriešinimas priklauso nuo atleto judesių amplitudės bei stiprumo, dirbant įsitempia viso kūno raumenys. Be įprastų pratimų, kuriuos galima atlikti su jėgos virve, ši virvė skirta atlikti sukamuosius judesius, skirtus torso raumenims stiprinti, šoninius judesius - torso stabilumui, įvairius žingsniavimus - apatinės kūno dalies raumenų stiprinimui, bėgimus - sprogstamajai jėgai didinti bei ištvermės pratimus.

 

Elastinė treniruočių virvė su natūralios gumos šerdimi, kurios atsparumas 300N - optimalus tokio ilgio virvės atsparumas. 300N yra apytiksliai 30 kg. jėgos ekvivalentas 1 virvei per maksimalų ištemptą ilgį.

Apsauginės dangos užvalkalas yra pagamintas iš vandeniui ir dilimui atsparaus DuPont (Prancūzija)  CORDURA audinio, kuris apsaugo gumą viduje nuo susidėvėjimo ir apsaugo sportininką nuo sužeidimų. Susiuvimui naudojami karinio laipsnio parašiuto siūlai (Vokietija). 1 siūlas atlaiko iki 50 kg. jėgą. Tai užtikrina, kad Cordura apsauginė danga visada būtų savo vietoje ir apsaugotu Jus. Rankenos ir diržai pagaminti iš karinio lygio tankaus poliamido dirželių.

Kai jūsų virvė išsipurvins, purvas neprilips prie CORDURA audinio. Galite tiesiog nuplauti po tekančiu vandeniu, leisti išdžiūti, o jūsų elastinė virvė atrodys kaip nauja.

 

„Mini Cobra“ yra trumpas modelis, kad tilptų į mažas treniruočių zonas. Virvės ilgis yra 3 metrai neištemptoje būsenoje, 8 metrų, kai ištempta iki maksimalaus ilgio. Minimali treniruotėms reikalinga vieta yra 6 metrai, optimali rekomenduojama vieta yra 8 metrai ar daugiau.

Kam skirtas

Treneriams, sporto instruktoriams, sportininkams ir jų treneriams, karinės, teisėsaugos ir specialiosios pajėgos, asmeninėms treniruotėms, sporto komandų treneriams – futbolo, krepšinio, tinklinio, ledo ritulio, dziudo, bokso, MMA ir kt. -  bet kokia sporto šaka, kur svarbiausia jėga, galia ir greitis.

Kur naudoti

Sporto salėse, kūno rengybos klubuose, funkcinėse studijose/zonose, bet kur lauke (smėlis, sniegas, purvas, vanduo ...).

Mokymo programos

Grupinės, asmeninės treniruotės, jėgos virvės pratimai, bėgimas, šokinėjimas, stūmimas, traukimas, pagreitėjimas. Nemokama mokomoji programa mobiliesiems įrenginiams su treniruotėmis ir pratimais (AppStore, Google play).

Komplektacija

2 x elastinės virvės 3 m. (išsitempia iki 8 m.).

2 x klubo diržai. Laisvas judėjimas bet kuria kryptimi (360 °), patogus neopreno paminkštinimas, reguliuojamas dydis.

2 × užrakinami karabinai iš aliuminio.

1 inkaras dirželis. Lengvai ir greitai pritvirtinkite virves prie įvairių tvirtinimo taškų - tiek viduje, tiek išorėje. „Inkaro dirželiu“ taip pat galite virves pritvirtinti prie storių medžių ar kolonų. Ilgis 120 cm. Atlaiko iki 25000 N jėgą.

Treniruočių mokymų vadovas.

Prieiga prie Mobile App treniruočių programos (AppStore, Google play).

Papildomi priedai įsigyjami atskirai

Medinė lazda su jungtimi prie virvės

X-diržas

Medžiagos

Ypač patvarus DuPont Cordura audinys

Parašiuto siūlai

Karinio lygio poliamido dirželiai

Natūrali guma

Aliumininiai karabinai

Pakuotės svoris 3 kg.

 „GUN-EX®“ gaminiai yra rankų darbo pagaminti Europoje, griežtai laikantys Europos Sąjungos įstatymų.

gunex-training-manual-2017

mini-cobra