Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Laisvalaikio prekės  / Paspirtukai
prekių katalogas

Paspirtukai suaugusiems

Seniau buvo priimta manyti, kad paspirtukai yra skirti tik vaikams, tačiau pastaruoju metu vis dažniau juos pasirenka ir suaugusieji. Šiandien itin populiaru miesto žmogui atsisakyti automobilio ir į darbą keliauti kitais būdais. Kodėl šiltuoju metų laiku nepasirinkti paspirtuko suaugusiems?

Paspirtukai suaugusiems, iš esmės, niekuo nesiskiria nuo vaikiškų, tačiau jiems keliami kiti reikalavimai. Suaugusiųjų paspirtukas privalo būti manevringas ir greitas, turėti itin kokybiškus ratukus ir visą rėmo sistemą. Labai svarbu, kad paspirtukas suaugusiems būtų sulankstomas ir lengvas. Paspirtukas suaugusiems dideliais ratais, tvirtu, bet lengvu metaliniu rėmu ir sulankstoma konstrukcija – geriausias pasirinkimas, nes juo greitai pasieksite darbą miestą, lengvai sulankstysite ir pasidėsite darbe, o po darbo vėl riedėsite namo aplenkdami visus kolegas, sėdinčius už automobilio vairo.

UAB „Sportturas“ prekių kataloge rasite tokį paspirtuką suaugusiems, koks patenkins visus Jūsų lūkesčius. Prireikus daugiau informacijos, visada maloniai kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais, atvykti į parduotuves Kaune bei Panevėžyje. Paspirtukai suaugusiems internetu – greita, lengva ir patogu, be to čia visada galite rasti geras paspirtukų suaugusiems kainas ir specialias akcijas!

Prekių filtras
Svoris
Guoliukai
Prekės kodas
.