Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / Treniruokliai biurų, įstaigų darbo vietoms
prekių katalogas
Atgal
Prekė 13 Iš 14

Dviratis treniruoklis LifeSpan C3-DT7 Power po stalu

Prekės kodas: C3-DT7
Kompiuterio ekranas: -
Maksimalus vartotojo svoris: 180 kg.
Treniruoklio matmenys (IxPxA): 68 cm x 53 cm x 91/118 cm
Transportavimo ratukai: +
Garantija: 24 mėn.
Pristatymo terminas: 2-4 sav.
2000.00 €
į krepšelį
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

Desk Bike C3-DT7 treniruoklis dviratis su elektroniniu aukščio reguliuojamu stalu. Medžio anglis / pilkas pagrindas ir pilkas darbastalis 96,5-182,9 cm. Judėkite, treniruokitės dirbdami namuose ir (arba) biure naudodami aktyvią LifeSpan darbo vietą!

Ar jūs taip pat norite tapti gražesni, tvirtesni ir sveikesni? Tai įmanoma naudojant C3-DT7 po stalinį dviratį.

Dirbkite pakaitomis, kad galėtumėte judėti.

Puikiai suderinsite dviratį ir stalą. Tiek dviračio balnelis (19 aukščių), tiek rašomasis stalas (elektrinis) yra reguliuojamo aukščio, todėl tinka naudoti žmonėms, kurių ūgis nuo 152 iki 203 cm. Galite juos derinti, bet galite naudoti ir atskirai, nes jie nėra pritvirtinti vienas prie kito. Todėl dviratį taip pat galite naudoti su savo stalu ar stalu ir naudoti stalą kaitalioti sėdimą ir stovimą darbą, naudodami kėdę ar pusiausvyros treniruoklį. Tai leidžia pakankamai varijuoti ir nuolat judėti.

Patogus ir ergonomiškas darbas su C3-DT7 po staliniu dviračiu.

Stalų dydžiai sukurti atsižvelgiant į skirtingus vartotojus. Vienas asmuo nori naudoti tik savo nešiojamąjį kompiuterį ir užrašų knygelę ir gali tai padaryti su nedideliu darbastaliu. Kitas nori įdėti kelis ekranus ir nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ir bloknotą, todėl jam reikia daugiau vietos. Galite pasirinkti 96,5 cm arba 121,9 cm darbastalį ir patys nustatykite, kiek darbo vietos jums reikia, kad galėtumėte optimaliai atlikti savo darbą. Stalas taip pat padaro darbą labai patogų dėl porankių, kurie suteikia rankoms ir likusiai kūno daliai gerą ergonomišką padėtį, o stovėdami ar važiuodami dviračiu išliksite pusiausvyroje.

Praktiškai tylus stalinis dviratis netrukdomam darbui

Darbo susitikimų, susitikimų ar pokalbio telefonu metu turite mokėti vienas kitą gerai suprasti. C3-DT7 dviratis, skirtas treniruotis po/prie stalo, važiavimas dviračiu yra beveik tylus, todėl galite juo naudotis bet kuriuo paros metu netrukdydami sau ir kitiems. Jei visi ketinate važiuoti šiuo staliniu dviračiu per darbo susitikimą ar susitikimą, tai bus produktyviau, nes važinėjimas dviračiu užtikrina, kad į jūsų smegenis pateks daugiau kraujo ir deguonies, galėsite geriau ir greičiau mąstyti, būti kūrybiškesni bei pateikia daugiau ir geresnių idėjų. Todėl C3-DT7 Under Desk Bike yra naudingas visose darbo situacijose.

 

Patogūs transportavimo ratai
Dėl patogių transportavimo ratų galinėje pusėje stalinį dviratį turėsite norimoje vietoje. O jei jums jo nereikia, galite tiesiog pakelti už sėdynės ir patraukti iš kelio. Stalinis dviratis sveria tik 42,6 kg, todėl jį perkelti nėra jokių problemų.