Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / Treniruokliai biurų, įstaigų darbo vietoms
prekių katalogas
Atgal
Prekė 1 Iš 13

Bėgimo / ėjimo takelis LifeSpan TR1200-DT3 po stalu

Prekės kodas: 3641
Variklis: pastovi galia 2,25 AG, maks. 4,0 AG., 3000 aps/min.
Greitis: 0.6 - 6.4 km/h
Bėgimo paviršiaus matmenys: 127 x 51 cm
Kompiuterio ekranas: +
Sulankstomas: -
Bėgimo takelio įkalnės keitimas: -
Vartotojų profilio atmintis: 1
Amortizacinė sistema: 6 elastomerai
Maksimalus vartotojo svoris: 158,7 kg.
Treniruoklio matmenys (IxPxA): 160x72x18.5 cm.
Treniruoklio svoris: 53 kg.
Transportavimo ratukai: +
Aukščio reguliatoriai: +
Garantija: 24 mėn.
Pristatymo terminas: 3-4 sav.
1429.00 €
į krepšelį
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

„TR1200-DT3“ yra mūsų geriausiai parduodamas bėgimo / ėjimo takelio pagrindas ir valdymo pultas, sukurtas pavieniams vartotojams ar mažoms komandoms. Kompaktiškas bėgimo/ėjimo takelis tinka po stovimais stalais, todėl nesunku paversti savo stovimą stalą bėgimo takelio stalu.

Nešiojamas valdymo pultas yra pakankamai mažas, kad neužimtų vietos ant stalo, ir teikia visas Jums reikalingas funkcijas, įskaitant žingsnių, laiko, atstumo, kalorijų ir greičio rodmenis. „TR1200-DT3“ yra pakankamai patvarus, kad galėtumėte dalintis su bendradarbiais, ir pakankamai tylus.

Skirta biurui

Rafinuotas, šiuolaikiškas dizainas ir ilgaamžė konstrukcija daro TR1200-DT3 puikiu Jūsų darbo vietos papildymu. Aukštos kokybės komponentai slopina mechaninį triukšmą ir silpniną vibraciją, todėl visą dėmesį sutelksite ties užduotimis.

Jūsų stalas, mūsų bėgimo takelis

Kompaktiški „TR1200-DT3“ matmenys garantuoja nepriekaištingą pritaikymą ir lengvą padėjimą po Jūsų stovimu stalu - tai padės žengti kitą žingsnį Jūsų aktyvaus gyvenimo būde. Takelio bėgimo/ėjimo paviršiaus aukštis nuo žemės tik 11,7 cm., tai leis Jums pasiekti optimalią ergonominę padėtį su savo stovimu stalu.

Visiškai surinktas, tereikia tik išimti iš dėžės, žemo profilio dizainas tinkamas ankštoms erdvėms, lengvai transportuokite priekyje pritvirtintais ratais bėgimo/ėjimo takelį po savo stalu.

Naujovės

 „Intelli-Step“ technologija nustato kiekvieną žingsnį ir leidžia žinoti Jūsų dienos žingsnių skaičių. Integruota „Intelli-Guard“ saugos funkcija užtikrina, kad bėgimo/ėjimo takelis veiks tik tada, kai aktyviai vaikščiosite palaikydama saugią darbo aplinką.

Integruotas žingsnių skaičiavimas, „Intelli-Guard ™“ saugos technologija, pritaikomi asmeniniai nustatymai.