Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / Smulkus sporto inventorius  / Kitas smulkus inventorius
prekių katalogas
Purškiamas šaldiklis
Atgal
Prekė 17 Iš 28

Purškiamas šaldiklis

Prekės kodas: 38100
5.99 €
Išparduota
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

Purškiamas šaldiklis Icemix – produktas tiems, kurie nori sumažinti skausmą, sukeltą susižeidus, susimušus ar pasitempus. Šis purškiamas ledas tinka sportininkams, kurie nori greitos ir efektyvios pagalbos. Malšina skausmą, mažina traumų poveikį. Sudėtyje nėra freono. Talpa - 400 ml.

ICEMIX naudojimas

Prieš naudojimą sukrėskite flakoną. Purkšti ant reikiamos vietos 3–5 sekundes iš 15-20 cm atstumo, kol ant purškiamos vietos pasirodo baltos putos / šerkšnas. Jeigu būtina, po 5-10 sek. galite pakartoti procedūrą. Netinkamas naudojimas gali iššaukti odos nušalimą. Po kiekvieno purškimo, įvertinkite odos temperatūrą liesdami !!!

Prieš naudojant kūdikiams, vaikams, vyresniems žmonėms, kurie turi diabeto, širdies ir kraujagyslių apykaitos sutrikimų, Raino sindromą, odos nejautrumą, reikia pasikonsultuoti su gydytoju. 

Svarbu
Nenaudokite ant žaizdų ir nubrozdinimų. Neįkvėpkite ir nepurkškite į akis. Taip atsitikus, nuplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją.

Įspėjimas

Talpoje yra padidintas slėgis. Laikykite toliau nuo saulės spindulių ir saugokite nuo didesnės kaip +50 laipsnių temperatūros. Po naudojimo talpos nepradurkite ir nedeginkite. Saugokite nuo ugnies ir kibirkščių. Nenaudokite, kur yra elektros išlydis. Venkite netinkamo ir besaikio purškalo naudojimo, kad nesusikauptų degios dujos. YPATINGAI  DEGUS! 

Panašios prekės