Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Naujienos  / Spikeball

Spikeball

2024-03-23

Spikeball`as (angl. Spikeball) yra populiarus lauko bei uždarose patalpose skirtas žaisti sportinis žaidimas, kuriame dalyvauja keturi žaidėjai. Jie stengiasi atmušti kamuolius greitai ir įdomiai, naudodami specialią kamuolio atmušimo pagrindą. Šis žaidimas yra labai dinamiškas ir reikalauja greito reagavimo bei geros kamuolio kontrolės.

Pagrindinė Spikeball`o idėja yra panaši į tinklinio, tačiau čia nėra aukščio reguliavimo specifikacijos, o žaidimo tikslas yra mušti kamuolį į specialių apvalų tinklelį, kurį sudaro skirtingos elastingos virvės. Žaidimo esmė yra kamuolio atsitrenkimas į tinklelį taip, kad priešininkai negalėtų jo atspėti ir sugauti.

Spikeball`as gali būti žaidžiamas bet kurioje vietovėje – pievoje, paplūdimyje, parke ir pan. Šis žaidimas pastaraisiais metais tapo labai populiarus, ypač tarp jaunimo ir aktyvių laisvalaikio mėgėjų, nes jis yra lengvai suprantamas, greitas ir linksmas.

Spikeball Pro yra aukštesnės kokybės versija populiaraus lauko sporto žaidimo Spikeball. Ši versija dažniausiai skirta rimtesniems žaidėjams arba tiems, kurie nori įsigyti patvarias ir kokybiškas žaidimo priemones.

Pagrindinės Spikeball Pro skirtumai nuo įprastos Spikeball versijos yra:

  1. Konstrukcija ir medžiagos: Spikeball Pro gaminamas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra patvarios ir ilgaamžės, o jo konstrukcija gali būti stipresnė ir patogesnė žaidimui.
  2. Kamuolio kokybė: kartu su Spikeball Pro gali būti pateiktas aukštesnės kokybės kamuolys, kuris gali būti skirtas geresnei kontrolei ir ilgesniam naudojimui.
  3. Priedai ir priedai: Spikeball Pro gali turėti papildomų priedų arba aksesuarų, kurie gali pagerinti žaidimo patirtį arba suteikti papildomų galimybių.

Vis dėlto svarbu suprasti, kad Spikeball Pro nėra visiškai kitoks žaidimas nei įprasta Spikeball   versija. Tai tiesiog aukštesnės kokybės versija su kai kuriais patobulinimais arba pridėtinėmis funkcijomis. Jia skirtas žaidėjams, kurie nori geresnės kokybės ar yra labiau įsitraukę į žaidimą. Taigi, jei labiau domitės Spikeball Pro, patartina pasidomėti, kokią papildomą vertę jis siūlo ir ar tai atitinka jūsų poreikius.

 

Tad prasidėjus pavasariui, siūlome įsigyti Spikeball ar Spikeball Pro Sportturo fizinėse parduotuvėse Kaune ir Panevėžyje ir internetinėje svetainėje www.sportturas.lt.