Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Naujienos  / Pasivažinėjimas paspirtuku - puiki aktyvaus laisvalaikio praleidimo forma

Pasivažinėjimas paspirtuku - puiki aktyvaus laisvalaikio praleidimo forma

2016-06-16

Vasara, tai metų laikas, kai norisi kuo daugiau laiko su savo vaiku praleisti lauke. Vaikams nieko nėra smagiau, nei kartu sportuoti ar užsiimti kita bendra veikla kartu su savo tėveliais. Todėl, kaip puikų aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdą UAB “Sportturas” Jums rekomenduoja pasivažinėjimą su paspirtuku. Šią pramogą mėgsta ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis paspirtuką vaikui ar sau?

Visų pirma, renkantis paspirtuką reikėtų atsižvelgti į šios transporto priemonės technines savybes:

  • Paspirtuko guoliai. ABEC, tai reitingavimo sistema, kuri taikoma guoliams. Kuo žemesnis ABEC, tuo lėtesnis guolių sukimasis, to pasekoje norint greičiau riedėti reikės daugiau atsispyrimų. Pasirinkę aukštesnės klasės guolius paspirtukai bus greitesni ir ilgiau tarnaus, dėl jų gamykliškai tikslesnio išliejimo ir didesnės apkrovos atlaikymo.
  • Ratų kietumas. Jis žymimas raide “A” ir skaičiumi. Kuo mažesnis skersmens skaičius, tuo ratai minkštesni, geriau sukimba su žeme, tačiau greičiau nusidėvi. Kuo didesnis paspirtuko rato skersmuo, tuo važiavimas bus patogesnis.


Didžioji dalis paspirtukų rėmų gaminami iš aliuminio, dėl jo mažo svorio ir ilgaamžiškumo.

Verta paminėti, kad renkantis paspirtuką reikia atsižvelgti į planuojančio pasivažinėjimus asmens ūgį ir svorį. Paspirtuko rėmas turi būti Jūsų juosmens aukštyje ar net gi truputėlį žemiau. Rekomenduojame įsigyti paspirtuką, atitinkantį Jūsų ar vaiko svorį. Jeigu iki kitos kategorijos paspirtuko trūksta tik 10 kg – pirkite didesnio svorio kategorijos paspirtuką. Paspirtukas turi būti ne tik kokybiškas, bet ir mielas ir gražus.

Paspirtukas – ideali dovana, skatinanti vaikus daugiau judėti ir užsiimti sportu. Paspirtukai susilanksto arba lengvai išsiardo, todėl yra kompaktiški, neužimantys daug vietos namuose ar automobilio bagažinėje.