Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Naujienos  / KĄ REIKIA TURĖTI RUOŠIANTIS BAIDARIŲ ŽYGIUI?

KĄ REIKIA TURĖTI RUOŠIANTIS BAIDARIŲ ŽYGIUI?

2018-06-13

Baidarių žygiai – viena iš populiariausių pramogų šiltuoju metų laiku. Baidares jau seniai pamėgusios draugų, šeimos ar bendradarbių kompanijos. Tai puikus pasirinkimas aktyviam vasaros savaitgaliui, komandos formavimui. Patyrę baidarininkai jau žino, ką reikia turėti ruošiantis plaukti baidarėmis, o ką geriau palikti ant namuose, tačiau šis klausimas yra aktualus plauksiantiems pirmą kartą. Dalinamės patarimais, kad baidarių žygis atmintyje paliktų tik smagius prisiminimus.

Ko reikės plaukiant baidare?

Pagrindinis kriterijus, pagal kurį turite pakuoti daiktus, yra plaukimo trukmė. Jei baidarėmis plaukiate vieną dieną be nakvynės, tai visus daiktus galite plukdytis su savimi. Jei baidarių žygis trunka dvi ar daugiau dienų, Jums daiktus reikia dalinti į dvi dalis: tuos, kuriuos reikia turėti baidarėje, ir tuos, kuriuos reikia palikti stovyklavietėje.

Pirmiausia, įsigykite hermetiškus maišus, į kuriuos susidėkite visus drėgmei neatsparius daiktus.

  • Vienos dienos baidarių žygis

 

Baidarėje turėkite kepurę ir akinius nuo saulės, apsauginį kremą, drėgmės nebijančią avalynę, atsarginių drabužių komplektą, apsiaustą nuo lietaus, vandens, maisto.

  • Kelių dienų baidarių žygis

 

Baidarėje turėkite tuos pačius daiktus kaip ir vienos dienos baidarių žygyje. Tačiau būtinai pasirūpinkite daiktais, kurie bus reikalingi stovyklavietėje. Tai būtiniausios turizmo prekės: palapinė, miegmaišis, turistinis peilis, įrankiai ir indai, taip pat rekomenduojame turėti kompasą, kilimėlį, čiužinį, gelbėjimosi liemenę. Viską susidėti galite į talpią, patogią ir drėgmei atsparią turistinę kuprinę.

Visas turizmo prekes įsigykite mūsų elektroninėje parduotuvėje ir leiskitės į nepamirštamą žygį baidarėmis. Rekomenduojame rinktis Aukštaitijos upes ir ežerus, žygius tiek pradedantiesiems baidarininkams, tiek ieškantiems ekstremalių maršrutų Aukštaitijoje organizuoja https://www.baidariu.lt/ . Linkime gražiausių prisiminimų ir smagių vasaros žygių baidarėmis.