Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Naujienos  / Elipsinis treniruoklis - kodėl verta įsigyti ?

Elipsinis treniruoklis - kodėl verta įsigyti ?

2016-02-19


XXI amžiaus žmonės yra itin nejudrūs. Patys pagalvokite, prieš kelis šimtus metų žmonės daugiau vaikščiodavo lauke, eidavo grybauti, uogauti, vaikai nesėdėdavo prie kompiuterių ekranų ir nuolat bėgiodavo kiemuose. Tačiau dabar viskas pasikeitė. Daugelis dirba sėdimą darbą, laisvalaikį leidžia prie televizorių, kompiuterių ekranų arba baruose su draugais gerdami alų ir valgydami traškučius. Retas, kuris sugalvoja apsilankyti sporto klube ar apibėgti porą ratų aplink stadioną. O be reikalo. Judėjimas, tai mūsų sveikatos ir jaunystės šaltinis. Kuo daugiau judėsime, tuo sveikesni būsime. Dėl šios priežasties rekomenduojame bent kartais išeiti į lauką pasivaikščioti. Jei jaučiatės labai motyvuoti, apsilankykite sporto klube.

Jei nepatinka lankytis sporto klubuose, neturite tam laiko arba pinigų, jūs tikrai galite rasti išeitį, pavyzdžiui, įsigyti elipsinį treniruoklį, kuris sustiprins Jūsų kūną. Elipsinis treniruoklis – nepigi, tačiau ilgalaikė investicija į Jūsų sveikatą bei kūną.

O kas yra elipsinis treniruoklis ir kodėl mes jį liaupsiname?

Tai kardio treniruotėms skirtas treniruoklis, padedantis treniruoti ir viršutinę, ir apatinę kūno dalis.  Itin dažnai, žmonės elipsinį treniruoklį iškeičia į elipsinį treniruoklį, nes elipsinis treniruoklis sukelia mažiau spaudimo sąnariams ir treniruoja apatinės kūno dalies raumenis (blauzdų, sėdmenų, priekinės šlaunų dalies raumenis), taip pat krūtinės raumenis, pečius bei rankas. Be to, elipsinis treniruoklis treniruoja kraujagyslių bei širdies veiklą.

Treniruojantis ant elipsinio treniruoklio sudeginama gana daug kalorijų, tačiau pavargstama ne taip stipriai kaip bėgiojant lauke. O didelis privalumas yra tas, jog galima pasirinkti treniruotės lygį, tad jei Jūs esate pradedantysis nereiks per daug kankintis ir vargti, o jei esate patyręs sportininkas, galite pasirinkti intensyvią treniruotę. Sportuoti pradėsite be traumų ir pernelyg skaudančių raumenų.

Taigi treniruotė su elipsiniu treniruokliu yra puikus būdas sudeginti nemažą kiekį kalorijų ir pašalinti nepageidaujamus riebaliukus. O svarbiausia visą tai padaryti galite treniruodamiesi namuose. O, jei namuose yra nedaug vietos, įsigykite išardomą elipsinį treniruoklį, kurį galėsite surinkti tik tada, kai norėsite treniruotis
.