Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / Vandens sporto inventorius, apranga, įranga  / Virtual Swim Trainer LED plaukimo treniruočių sistema
prekių katalogas
Atgal
Prekė 2 Iš 2

Virtual Swim Trainer plaukimo treniruočių sistema 50 m. baseinui

Prekės kodas: VST
Pristatymo terminas: 2-4 sav.
8400.00 €
į krepšelį
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

„Virtual Swim Trainer®“ - LED treniruočių sistema baseinui

Atraskite Virtual Swim Trainer - modernią plaukimo treniruočių valdymo sistemą, naudojant LED juosteles, esančias ant baseino dugno.

Kuo ši mokymo sistema skiriasi?

  • „Virtual Swim Trainer®“ sudaro vandeniui nelaidi LED juostelė, kurią valdome kompiuteriu ar planšetiniu kompiuteriu. LED juostos ilgis gali svyruoti nuo 25 iki 50 metrų.
  • Plaukikas nuolat mato „judančia“ LED lemputę (iš viso yra 6 skirtingų spalvų) ir tokiu būdu realiu laiku gali lengvai matyti, ar jo tempas atitinka trenerio užprogramuotą tempą, ar yra lėtesnis, ar greitesnis. Skleidžiamos LED šviesos intensyvumas suteikia puikų matomumą visomis apšvietimo sąlygomis, vyraujančiomis baseine.
  • „Virtual Swim Trainer®“ gali treniruotis 25 m. juosta iki 6 plaukikų tame pačiame takelyje (kiekvienas plaukikas turi skirtingą spalvą LED juostelėje), 50 m. juosta iki 12 plaukikų ir iki 8 baseino takelių tuo pačiu metu.
  • „Virtual Swim Trainer®“ programine įranga leidžia greitai ir lengvai sukurti treniruotę. Tokiu būdu kiekvienas gali susikurti savo programą prieš pat jo treniruočių pradžią.

 „Virtual Swim Trainer“ paketą įeina:

Valdiklis tvirto korpuso dėkle (Control Box) , LED juostelės ir nešiojimo ritės (1-8 vnt.), juostų svoriais (1-8 kompl.) su „Btransport“ krepšiu, akumuliatoriaus įkroviklis ir instrukcijų vadovas, 13 colių kompiuteris su jutikliniu ekranu, windows pagrindu, su profesionalia programine įranga ir „Workout creator“  galinčia valdyti iki 8 juostų ir 12 nepriklausomų plaukikų kiekvienoje juostoje.

Programinėje įrangoje yra daug naujų funkcijų, kurios padės įgyvendinti mokymo programą. Tarp jų, be kita ko, yra pradinio puslapio pasirinkimas, povandeninės fazės grįžimo ir pabaigos taškai, galimybė užduoti laiką visam atstumui ar skirtingus laikus pagal atkarpas. Taip pat galima nustatyti rankos judesių / smūgių skaičių, tačiau, kas labai svarbu, pratimus galima atlikti bet kokiu iš anksto nustatytu dažniu.

„Virtual Swim Trainer®“ tampa naudingas visiems, ne tik profesionaliems plaukikams, bet ir mėgėjams, naudojantiems viešus baseinus, kurių dėka VST sistema gali būti papildoma paslauga klientams.