Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / Treniruokliai biurų, įstaigų darbo vietoms
prekių katalogas
Atgal
Prekė 10 Iš 10

Dviratis treniruoklis LifeSpan Solo po stalu

Prekės kodas: 3691
Kompiuterio ekranas: -
Maksimalus vartotojo svoris: 180 kg.
Treniruoklio matmenys (IxPxA): 100x61x102 cm.
Treniruoklio svoris: 19,3 kg.
Transportavimo ratukai: +
Garantija: 24 mėn.
Pristatymo terminas: 2-4 sav.
399.00 €
į krepšelį
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

Pakeiskite savo stovimą stalą į visapusišką dviratį treniruoklį, pakeisdami biuro kėdę į „LifeSpan Solo“dviratį treniruoklį.

Turėdamas daug naudingų funkcijų, „Solo“ yra lengvas, lengvai transportuojamas ir 100% varomas Jūsų, todėl puikiai tinka bet kuriai biuro vietai. Pakelkite sėdimą biuro kėdę ir pradėkite nuolat judėti į savo darbo dieną, naudodamiesi šiuo treniruokliu.

Lengvas mobilumas

Treniruoklis lengvai pastumiamas į vietą, kad galėtumėte pradėti mankštintis dirbdami. Jis gali būti pastatomas prie daugumos stovimų, reguliuojamo aukščio stalų ir bendrų stalų. Jei norite laikas nuo laiko keisti treniravimasi  ir atsitojimą prie savo stalo, tiesiog nustumkite dviratį nuo kelio ir vėl pradėkite dirbti per kelias sekundes.

 „Solo“ neturi baterijų, kurias būtų galima pakeisti, ir maitinimo laidų, kurie galėtų užstrigti. Tiesiog padėkite dviratį bet kurioje vietoje, kur pastatytumėte tradicinę kėdę, ir dirbdami galėsite įgyti naudą sveikatai ir mindami pedalus.

Sveria tik 19,3 kg., 4 transportavimo ratukai, be maitinimo laidų, nereikia elementų.

Jūsų tobulas sėdėjimas

Patogumas prasideda nuo didelės kontūruotos sėdynės su atlošu, skirtos paskirstyti jūsų svorį dideliame paviršiaus plote - panašesnės į biuro kėdę nei į treniruoklio dviračio sėdyne. Sėdynės aukštį galima reguliuoti, turi vienuolika padėčių, pritaikant vartotojams nuo 1,42 m. iki 1,98 m. ūgio. Toliau, norint pritaikyti įvairius batų tipus ir dydžius, pedalai yra beveik 23 cm. ilgio, prilaikantys didelę pėdos dalį, o ne tik pėdos centrinę dalį.

Galiausiai pedalai išdėstyti priekyje priešais sėdynę, kitaip nei tradicinis dviratis, todėl sumažėja kelio judesiai ir jūsų kojos yra patogesnėje padėtyje, labiau suderintos su darbu prie stalo.

Pasipriešinimo sistemą magnetinė. Paspriešinimo lygių 1.