Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / Treniruokliai biurų, įstaigų darbo vietoms
prekių katalogas
Atgal
Prekė 2 Iš 10

Bėgimo / ėjimo takelis LifeSpan TR5000-DT3 po stalu

Prekės kodas: 3642
Variklis: pastovi galia 3 AG, maks. 6 AG., 3000 aps/min.
Greitis: 0.6 - 6.4 km/h
Bėgimo paviršiaus matmenys: 142 x 51 cm
Bėgimo tako storis: 3 sluoksnių
Kompiuterio ekranas: +
Sulankstomas: -
Bėgimo takelio įkalnės keitimas: -
Vartotojų profilio atmintis: 1
Amortizacinė sistema: 6 elastomerai
Maksimalus vartotojo svoris: 181,4 kg.
Treniruoklio matmenys (IxPxA): 160x72x18.5 cm.
Treniruoklio svoris: 55 kg.
Transportavimo ratukai: +
Aukščio reguliatoriai: +
Garantija: 24 mėn.
Pristatymo terminas: 2-4 sav.
1499.00 €
į krepšelį
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

„TR5000-DT3“ po stalu naudojamas mūsų aukščiausio lygio bėgimo takelio pagrindas ir valdymo pultas yra sukurta palaikyti reikliausią biuro aplinką. Tikslingai kompaktiškas bėgimo takelis leidžia lengvai paversti savo stovima stalą vaikščiojančiu stalu. „TR1200-DT3“ atnaujinimai apima „Whisper-Quiet“ variklį, vaikščiojimo diržą be priežiūros ir juodas aliuminio apdailas.

Valdymo pultas yra mažas ir patogus, tačiau vis tiek teikia visas jums reikalingas funkcijas, įskaitant žingsnių, laiko, atstumo, kalorijų ir greičio rodmenis. Prisijunkite prie tūkstančių verslo, universitetų ir vyriausybinių agentūrų, kurios jau žengė kitą žingsnį link aktyvaus biuro gyvenimo būdo.

Skirta biurui

Rafinuotas, šiuolaikiškas dizainas ir ilgaamžė konstrukcija daro TR5000-DT3 puikiu Jūsų darbo vietos papildymu. Aukštos kokybės komponentai slopina mechaninį triukšmą ir silpniną vibraciją, todėl visą dėmesį sutelksite ties užduotimis.

Jūsų stalas, mūsų bėgimo takelis

Kompaktiški „TR5000-DT3“ matmenys garantuoja nepriekaištingą pritaikymą ir lengvą padėjimą po Jūsų stovimu stalu - tai padės žengti kitą žingsnį Jūsų aktyvaus gyvenimo būde. Takelio bėgimo/ėjimo paviršiaus aukštis nuo žemės tik 11,7 cm., tai leis Jums pasiekti optimalią ergonominę padėtį su savo stovimu stalu.

Visiškai surinktas, tereikia tik išimti iš dėžės, žemo profilio dizainas tinkamas ankštoms erdvėms, lengvai transportuokite priekyje pritvirtintais ratais bėgimo/ėjimo takelį po savo stalu.

Geriausia klasės konstrukcija

Sukurtas sunkioms darbo dienoms ir produktyvioms naktims, yra pagamintas  tūkstančiams valandų veiksmingo, be rūpesčių naudojimo. Visiškai atnaujintam 2016 metais, bėgimo/ėjimo takas yra ilgalaikio naudojimo, su priežiūros nereikalaujančiu vaikščiojimo diržu, 2.54 cm storio dvipusio vaikščiojimo taku, anoduotomis aliuminio šoninėmis apdailomis ir patikimu varikliu.

Naujovės

 „Intelli-Step“ technologija nustato kiekvieną žingsnį ir leidžia žinoti Jūsų dienos žingsnių skaičių. Integruota „Intelli-Guard“ saugos funkcija užtikrina, kad bėgimo/ėjimo takelis veiks tik tada, kai aktyviai vaikščiosite palaikydama saugią darbo aplinką.

Integruotas žingsnių skaičiavimas, „Intelli-Guard ™“ saugos technologija, pritaikomi asmeniniai nustatymai.