Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Laisvalaikio prekės  / Triratukai
prekių katalogas

Triratukai

Triratukas – viena iš pirmųjų mažylio transporto priemonių. Šiandien jų įvairovė – itin plati ir galima rasti vaikišką triratuką tiek pačiam mažiausiam, tiek jau ūgtelėjusiam vaikui. Tereikia įvertinti keletą kriterijų ir surasti geriausią variantą.


Patiems mažiausiems tinkamiausias yra triratukas su rankena, už kurios transporto priemonę stumia tėvai. Renkantis tokį triratuką reikia įvertinti ne tik patogumą mažyliui, bet ir rankenos patogumą tėvams, kad vaiko vežiojimas triratuku netaptų nemalonia veikla. Patiems mažiausiems reikalingos ir apsaugos, taip pat rekomenduojama, kad triratukas turėtų atramą kojoms, kad vaikui užsnūdus, jis neiškristų ir nesusižeistų kojų. Vyresniems galima rinktis vaikiškus triratukus be rankenų, tačiau didelis privalumas, jei triratukas yra reguliuojamas, t. y., reguliuojasi jo sėdynės bei vairo aukštis.


Vertėtų rinktis triratukus, pagamintus iš kokybiškų medžiagų, triratukus pripučiamais ratais arba guminiais, kaučiukiniais ratais, bet ne plastikiniais, nes jie, yra labai kieti ir kelia didelį triukšmą. Itin naudinga triratukų charakteristika – vairo pasukimo apribojimas, neleidžiantis vaikui per daug užsukti vairo ir susižaloti.


UAB „Sportturas“ prekių kataloge rasite tokį triratuką, kokio nori Jūsų vaikas ir kuriuo būsite patenkinti ir Jūs. Prireikus daugiau informacijos, visada maloniai kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais, atvykti į parduotuves Kaune bei Panevėžyje. Triratukai internetu – greita, lengva ir patogu, be to čia visada galite rasti geras paspirtukų kainas ir specialias akcijas!

Prekių filtras
.