Susisiekite:+370 682 04439 kaunas@sportturas.lt
0
Atgal
Pradžia  / Sporto prekės  / Kilimėliai gimnastikai, gumos, reabilitacijos, masažo, balanso, jogos inventorius  / Gumos mankštai
prekių katalogas
Atgal
Prekė 22 Iš 27

Gumos - žiedai, apatinei kūno daliai stiprinti

Spalva: geltona; raudona; žalia; juoda
Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
11.50 €
į krepšelį
Klausk apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Klausk apie prekę!
Siųsti
detalus aprašymas
detalus aprašymas

Pasipriešinimo gumos – paprastas, visiems prieinamas, tačiau itin funkcionalus treniruočių įrankis, daugelį metų sėkmingai naudojamas tiek medicinoje, tiek sporte, leisiantis treniruoti viso kūno raumenis. 

Treniruotės su gumomis metu išnaudojamas elastinis jėgos stiprinimo komponentas, kuris padidina ne tik procedūros efektyvumą, bet ir apsaugo sąnarius ir raiščius nuo nereikalingų perkrovų. Specialūs pratimai , naudojant elastinį pasipriešinimą, taikomi esant raumenų disbalansui, skoliozei, kaklo skausmams, siekiant stiprinti raumenis, gerinti jų ištvermę.

Skirtinga elastinio pasipriešinimo gumos spalva žymi skirtingą krūvį, todėl metodas gali būti taikomas skirtingo fizinio pasirengimo pacientams.

Naudojant šį guminį mankštos žiedą  su čiurnų laikikliais galima atlikti daug įvairių pratimų apatinei kūno daliai. Kartu galima derinti su kitas mankštos ir pusiausvyros priemones. Naudojama terapijai reabilitacijoje ir fitnesui sporto klubuose. Be to, tai patogi priemonė individualiai mankštai namuose ir kelionėje.

Geltona –  didelio tamprumo ir mažo pasipriešinimo. 

Raudona –  vidutinio tamprumo ir mažo pasipriešinimo. 

Žalia – vidutinio tamprumo, vidutinio pasipriešinimo.

Juoda - mažo tamprumo ir itin didelio pasipriešinimo.

Panašios prekės